• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://m.facebook.com/emeksutesisat/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=https://wa.me/905332482320
  • https://twitter.com/emektesisat
  • https://instagram.com/emektesisat
  • https://youtube.com/@emektesisat

Telefon İle Hemen Ara Telefon İle Hemen Ara

Anasayfa

Emek Tesisat olarak teknoloji çözümlerle son sistem cihazlar kullanarak su sızıntılarını su kaçaklarının pimaş çatlakarını %100 noktasal olarak tespit ediyoruz,

Tesisatçı, Su Tesisatçısı, Su Kaçağı Bulma, Tıkanıklık Açma

%100 noktasal su kaçağı tespiti uygun fiyat garantisi kaliteli işçilik ve profesyonel hizmet için bizi aramanız yeterlidir.

Türkiye genelinde servis hizmet ağımız ile profesyonel ekibimiz 20 dk'da kapınızda.

Emek Tesisat Başarı Emek İster Kalite Asla Tesadüf Değildir.

Kameralı pimaş görüntüleme, Kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti, Termal kamera kullanarak su kaçağı bulma, Cihazla akustik dinleme yaparak her türlü su kaçaklarının tespit ederek %100 noktasal olarak buluyoruz ve tamir bakım onarım yaparak sorunu gideriyoruz. Emek Tesisat profesyonel ekibimiz 20 dk'da içinde kapınızda.

Emek Tesisat firma olarak 1998 yılından itibaren kalitesinden ödün vermeden teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek profesyonel deneyimli kadrosu ile türkiye genelinde su kaçakları tıkanıklık açma ve tesisat arızlarına karşı 7/24 teknik servis desteği sunmaktayız. Petek temizleme konusunda kış aylarında 7/24 olarak sizelere verdiğimiz destek ve hizmetlerimiz son derece kalitelidir. Emek Tesisat olarak sizlere su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma kameralı pimaş görüntüleme cihazla su kaçağı bulma ve petek temizleme kat kalorifer tesisatı doğalgaz tesisatı her türlü sıhhi tesisat arıza tamir bakım onarım konularında son derecede profesyonel hizmet vererek tesisat piyasasındaki yerimizi almış bulunmaktayız.

Sıhhi tesisat, Tesisatçı, Su tesisatçısı, Kırmadan su kaçağı bulma, Kameralı pimaş görüntüleme, Cihazla su kaçağı tespiti, Robotla tıkanıklık açma, Cihazla petek temizleme, kombi servisi, Kat kaloriferi tesisatı, Doğalgaz tesisatı, Doğalgaz proje çizim onay, Mutfak tıkanıklığı açma, Banyo lavabo tıkanıklığı açma, Tuvalet tıkanıklığı açma, Tıkalı pimaş açma, Vidanjör hizmet, Logar tıkanıklığı açma, Gider açma, her türlü tıkanıklık açma sıhhi tesisat arıza tamir bakım onarım işleri yapmaktayız.


Cihazla Noktasal Su Kaçağı Tespiti!
Emek Tesisat cihazla kırmadan dökmeden noktasal su kaçağı bulma, cihazla görüntülü ve akustik dinleme ile Su kaçağı tespiti ve tamir ve onarım, cihazla görüntülü kameralı pimaş ve gider atık boruların iç görüntüleme uzman kadromuz ve son teknolojik cihazlarla donatılmış ekipmanlarımızla ortalama 30 dakika gibi kısa surede noktasal olarak buluyoruz ve tamirini yapıyoruz yapmanız gereken sadece bizlere ulaşmanız . 

Su Tesisatçısı, Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Bulma Su Kaçağı Tespiti!
Su kaçağı bulma öncelikle su kaçağı nasıl tespit edilir
Emek Tesisat olarak evinizden alt komşunuza su damlıyor veya nemleniyor ise biz bu tür problemleri teknolojik cihazlarla su kaçağı noktasal olarak tespit ediyoroz.

Kırmadan Dökmeden Cihazla Su Kaçağı Bulma!
Emek tesisat olarak cihazla su kaçağı bulma Su tesisatı arıza bulma ve tamiri konusunda profesyonel bir firma ile çalışmanız büyük dertlerden kolayca kurtulmanızı sağlayacaktır. Yapılan değiştirme, yenilme ve tamir işleri hizmet vermekteyiz.


Robotla Gider Açma Fiyatları Ne Kadar!
Gider açma fiyatları konusunda bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı, kaliteli ve garantili bir şekilde çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Tıkanık Lavaboları Nasıl Açıyoruz!
Öncelikle tıkalı borudaki sorunun tam yerini tespit ederek işe başlıyor böylece ekstra kırıp dökme işleri ve etrafın kirlenmesi riski de ortadan kalkıyor. Tespit edilen tıkanıklığın açılması 
Robot cihazlar yardımıyla 
oldukça kolay ve temiz iş yapmaktayız. Su tesisat işlerinizde gerçekten profesyonel hizmet almak istiyorsanız doğru adreste oldugunuzu öneriyoruz.       


Lavabolar Neden Tıkanır!
Yağlı yemek atıkları
Çay çöplerinin dökülmesi
Lavabo altındaki gider borularının yanlış eğim ve çapta olması
Saç,kıl, iplik gibi çeşitli yabancı atıklar
Usta hatalarından kaynaklı, yanlış tesisat malzemelerinin kullanılmış olması
Kireç, alçı ve boya gibi kimyasalların lavaboya dökülmesi.

Tuvalet Neden Tıkanır!
Tuvalet gider borularının doğru yapılmayışından dolayı tuvalet tıkanabilir.
Tuvalete atılan kalitesiz tuvalet kağıtları tıkayabilir
Tuvalete atılan bebek bezi tuvaletin esini tıkayabilir
Tuvalet kokusunun gidere kaçması sonucu tuvalet tıkanabilir
Tuvalete atılan ıslak mendil temizlik bezi tuvaleti tıkayabilir
Banyodan gidere giden kıl nedeni ile gider tıkanabilir.

Emek Tesisat olarak cihaz akustik dinleme termal kamera kullanarak gelişmiş ekipmanlarımızla su sızıntılarını noktasal olarak tespit ediyoruz. teknolijik cihazlarla kırmadan dökmeden tuvalet, lavabo, mutfak, klozet tıkanıklığı açma.

Sizlerde işinizi 4/4 lük yaptırmak istiyorsanız garantili iş istiyorsanız bize ulaşmak size bir telefon kadar yakınınızda. bizlerle İrtibata geçin ve rahat bir nefes alın.Tercih sizin artık saygılarımızla Emek Tesisat.

%100 noktasal su kaçağı tespiti uygun fiyat garantisi kaliteli işçilik ve profesyonel hizmet için bizi aramanız yeterlidir

Türkiye genelinde servis ağımız ile Profesyonel Ekibimiz 20 dk'da kapınızda.

Emek Tesisat Başarı Emek İster Kalite Asla Tesadüf Değildir.

Emek Tesisat, Su Tesisatçısı, Su Kaçağı Bulma