• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://m.facebook.com/emeksutesisat/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=https://wa.me/905332482320
  • https://twitter.com/emektesisat
  • https://instagram.com/emektesisat
  • https://youtube.com/@emektesisat

Telefon İle Hemen Ara Telefon İle Hemen Ara

Edremit Cihazla Su Kaçak Tespiti, Kameralı Su Kaçak Bulma

Balıkesir edremit bölgesinde ve tüm mahallelerinde son sistem teknolojik cihazlar kullanılarak termal kamera ile duvarlarınızı kırmadan su kaçağını tespit ediyoruz.

Edremit bölgesinde cihazla su kaçağı bulma kameralı pimaş görüntüleme kırmadan dökmeden noktasal %100 su kaçağı bulma kameralı su kaçaklarının noktasal tespit yapiyoruz son sistem cihazlarla donatılmış profesyonel ekibimiz ihtiyaç halinde kameralı pimaş görüntüleme cihaz akustik dinleme yaparak her türlü su kaçaklarının buluyoruz ve tamir bakım onarım yaparak sorunu gideriyoruz.

Edremit Cihazla Su Kaçak Tespiti, Kameralı Su Kaçak Bulma

Balıkesir edremit bölgesinde ve tüm mahallelerinde Emek Tesisat olarak profesyonel ekibimiz 20 dk'da kapınızda. 

Balıkesir edremit bölgesinde ve tüm mahallelerinde su tesisatçısı cihazla su kaçağı tespiti robotla tıkanıklık açma cihazla petek temizleme kombi arıza tamir bakım kat kalorifer tesisatı doğalgaz tesisatı patlak boru tamiri ve her türlü sıhhi tesisat arıza tamir bakım onarım işleri yapmaktayız.

Emek Tesisat: Manometre değerinde düşüş olursa akustik dinleme cihazı ile su kaçağı dinlenmeye başlanır. Su kaçağı ufak bir çatlaktan sızıntı şeklindeyse ve sesi duyulmuyorsa, temiz su tesisatının basıncı yükseltilerek akustik dinleme cihazı ile tekrar dinlenir. Bu işlemin sonunda evdeki su kaçağı kesin olarak tespit edilir.

Emek Tesisat: Elektronik cihazla kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti,robot cihaz ile mutfak,tuvaletve lavabo tıkanıklığı açma, kamera ile pimaş görüntüleme,makine ile petek temizliği ve %30 a kadar faturada tasarruf Güvenilir ve profesyonel ekiplerimiz ile hizmetinizdeyiz

Emek Tesisat: tıkalı gider açma kameralı pimaş görüntüleme kırmadan dökmeden tıkalı gider açma Logar tıkanıklığı açma tıkalı pimaş açma tuvalet tıkanıklığı açma mutfak tıkanıklığı açma banyo lavabo tıkanıklığı açma vidanjör hizmet mutfak,banyo ve lavabolarınızdaki tıkanıklıkları özel cihazlarımızla tespit ediyoruz.
Profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak için hemen iletişime geçin.